Skip to main content

Normal Billund

Lukket – åbner i dag kl. 09:30

Normal Billund Åbningstider
Mandag09:30 – 19:00
Tirsdag09:30 – 19:00
Onsdag09:30 – 19:00
Torsdag09:30 – 19:00
Fredag09:30 – 19:00
Lørdag09:30 – 17:00
Søndag09:30 – 17:00

Bemærk: åbningstiderne kan afvige på helligdage.

Normal Billund ligger på Byens Plads 20B og er centralt placeret i Billunds handelsområde. Butikken har det velkendte NORMAL-koncept med et skiftende sortiment inden for blandt andet personlig pleje, kosmetik, rengøring, husholdning, snacks og andre hverdagsvarer.

Her på siden kan du se aktuelle åbningstider for Normal Billund samt finde butikkens adresse og kontaktoplysninger. Kortet giver samtidig et overblik over placeringen på Byens Plads, så du nemt kan finde vej, når turen går til centrum.

Har du været forbi Normal Billund, kan du dele dine erfaringer i en anmeldelse. Du kan desuden læse andre kunders vurderinger af vareudvalg, priser, betjening og oplevelsen af butikken.

Normal Billund Anmeldelser

Der er endnu ingen anmeldelser. Vær den første til at skrive en.

Skriv en anmeldelse

Din bedømmelse

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Ofte stillede spørgsmål

Hvor ligger Normal Billund?

Normal Billund ligger på Byens Plads 20B, 7190 Billund.

Hvad er åbningstiderne hos Normal Billund?

Normal Billund har åbent: Mandag–fredag: 09:30–19:00. Lørdag–søndag: 09:30–17:00.

Hvordan kontakter jeg Normal Billund?

Du kan kontakte Normal Billund på telefon 40 90 01 95 eller e-mail DK1110@normal.dk.

BillundJournalen

Om BillundJournalen

BillundJournalen er et lokalt nyhedsmedie med fokus på Billund og omegn. Find artikler om kultur, sport, Alarm 112, erhverv og meget mere. En del af newsm8.

Copyright © 2026 BillundJournalen. Alle rettigheder opretholdes.